litery 3d z plexi z montażem 

Podświetlane litery i logotypy  przestrzenne 3D ze styroduru i plexi

Litery przestrzenne od 15 zł/szt

Litery przestrzenne LED od 49 zł/szt

Montaż ustalany indywidualnie.

Wycena on-line!

Litery ze styroduru

Litery z plexi

Litery z dibondu

Litery z metalu

Litery podświetlane

Gwarancja na litery i montaż do 5 lat.

Produkcja nazwy składającej się z ok. 6 znaków wraz z montażem trwa zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych.

Podświetlane litery przestrzenne wykonujemy na indywidualne zamówienia według dostarczonych wytycznych lub gotowych projektów wykonawczych w wielu wariantach i wymiarach.

Litery nieświecące, mogą być wykonane z tych samych materiałów co świecące, bez użycia źródeł światła, lub w wersji tańszej ze styroduru lub MDF-u (do wewnątrz)

Litery blokowe świecące – poświetlane neonami lub diodami led. Litery mogą być wykonane w dowolnej konfiguracji: plexi-plexi, plexi-PCV, plexi-aluminium, aluminium-aluminium. Również sposób świecenia może być dowolny: litery świecące frontem, bokiem, tyłem, lub w dowolnych zestawieniach.

Litery i znaki wielkogabarytowe wykonujemy w technice „elastycznego lica”. Bok litery stanowi specjalny profil do napinania winylu, natomiast front jest winylowy, zadrukowany, bądź wyklejony folią do podświetleń.

litery przestrzenne metalowe led

Indywidualnie dobrana wielkość i grubość liter.

 

Litery i logo przestrzenne oraz znaki przestrzenne niepodświetlane, najczęściej nazywane też jako logo i litery 3D, to jedna z naszych najciekawszych ofert do zastosowań zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Jest to tylko część możliwości i w żaden sposób nie wyczerpuje tematu, gdyż każde zlecenie traktowane jest indywidualnie.
Działamy na terenie całego kraju.

Litery na dystansach

 

Metalowe litery zamontowane na dystansach sprawiają wrażenie przestrzenności, jakby odchodziły od podłoża, do którego są przymocowane dodatkowa mogą zostać podświetlone. Korzystamy z dystansów, stalowych, szczotkowanych gładkich, aluminiowych lub ocynkowanych.

Zamawiając u nas litery na dystansach nie musisz się martwić o to czy takie mocowanie udźwignie litery oraz jaką wielkość dystansów dobrać.

litery przestrzenne 3d

Zadzwoń, nasi pracownicy doradzą w projekcie, pomogą w podjęciu właściwych decyzji i przygotują indywidualną wycenę.

Wypełnij krótki formularz, skontaktujemy się z Tobą by lepiej dopasować ofertę.