oklejanie ciężarówek kraków, Oklejanie samochodów, zmiana koloru samochodu, auta, wrapping, ca rwrapping, oklejanie samochodów, oklejanie aut 

Oklejanie ciężarówek, autobusów, samochodów użytkowych i dostawczych

Cena oklejenia ciężarówki lub autobusu ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest o wielu czynników, rodzaju folii, wielkości i struktury powierzchni.

Wyceń oklejanie!

Folia polimerowa

Folia wylewana premium

Laminowanie wydruków

Folia Carbon

Folia odblaskowa

Wycinanie po obrysie

Gwarancja folię i aplikację od 1 roku do 5 lat.

Wzornik kolorów

Czas realizacji zależy od stopnia skomplikowania i powierzchni, zawsze ustalany indywidualnie z Klientem, zazwyczaj od 1-7 dni roboczych.
Oklejanie ciężarówek i autobusów

Oklejamy autobusy, ciężarówki i samochody dostawcze.

 

Jedną z głównych specjalizacji naszej firmy jest oklejanie samochodów ciężarowych oraz wszelkich pojazdów specjalnego przeznaczenia. Wykonywanie tego typu realizacji wymaga trzymania się konkretnie sprecyzowanych zasad związanych z identyfikacją poszczególnych pojazdów.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by i Twoje auto stało się nośnikiem dla firmowej reklamy. Nie ma znaczenia, jakiego modelu i jakiej marki samochodu używasz.

Duże tablice rejestracyjne na ciężarówki.

Drukujemy duże tablice rejestracyjne w formie naklejki na ciężarówki. Naklejki w dowolnym formacie, odblaskowe zabezpieczonej laminatem stałym. Obowiązek umieszczenia dodatkowej dużej tablicy rejestracyjnej nakłada ustawodawca, taka tablica rejestracyjna ma dokładnie określony wymiar, grubość znaku aby była widoczna z określonej odległości.

Dodatkowe duże tablice rejestracyjne drukujemy od ręki i wysyłamy do Państwa na terenie całej polski, można je zamówić telefonicznie +48 57 4844 33 lub mailowo pod adresem biuro@oklejanie.info. Czas realizacji to ok. 4 dni roboczych

duże tablice rejestracyjne - naklejka
Oklejanie ciężarówek i autobusów kraków

Odblaskowe naklejki obrysowe na ciężarówki i autobusy

Dlaczego zatem nie wykorzystać w roli nośnika firmowego samochodu? Oklejanie samochodów zmienia je w rodzaj billboardu na kółkach, a w efekcie:

  • Wzmacnia pozycję i podwyższa wiarygodność firmy,
  • Ułatwia pozyskanie nowych klientów,
  • Pozwala zmniejszyć koszty reklamy oraz zwiększyć jej skuteczność,
  • Oklejanie samochodów jest długoterminową, jednorazową inwestycją.

Oklejanie autobusów, busów -reklama na pojazdach.

Reklama na pojazdach dużego i wielkiego formatu. Z pozoru zwyczajna zmiana koloru to tak naprawdę najtańszy i najszybszy sposób na całkowite odświeżenie wyglądu pojazdu. Oferujemy profesjonalną usługę oklejania foliami kolorowymi, matowymi, błysk, folią karbon, i odblaskową.

oklejanie autobusów ciężarówek

Chciałbyś oznakować lub okleić ciężarówkę, autobus lub inny duży pojazd? Zadzwoń!

Wypełnij krótki formularz, skontaktujemy się z Tobą by lepiej dopasować ofertę.