oklejanie samochodów rajdowych, oklejanie limuzyny, mercedesa, audi, jaguar, porsche 

Oklejamy floty pojazdów, duże i małe – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Oklejanie flot samochodów, skuterów, ciężarówek czy autobusów jest ustalany indywidualnie, cena uzależniona m.in. od ilości pojazdów i rodzaju oklejenia.

Wyceń oklejanie floty!

Folia polimerowa

Folia wylewana premium

Laminowanie wydruków

Folia Carbon

Folia odblaskowa

Wycinanie po obrysie

Gwarancja na folię i aplikację 1-5 lat.

Wzornik kolorów

Czas realizacji zależy od stopnia skomplikowania wyklejania i ilości pojazdów. Jeden pojazd wyklejamy zwykle w ok. 1 dzień.

Oferta skierowana do firm posiadających flotę samochodów, którym zależy na spójnym wizerunku firmy i doceniają wielki potencjał jaki daje oklejanie samochodów służbowych.

 

Reklama na samochodach dzięki swojej mobilności to jeden z najskuteczniejszych nośników reklamy, pozwalający dotrzeć do szerokiej grupy klientów.  Dzięki naszemu doświadczeniu w oklejaniu samochodów i grafice, możemy sprawnie wykleić skuteczną reklamę na dużej ilości aut i pojazdów.

Oklejanie samochodów folią, zmiana koloru auta cena, oklejanie klasyków, Oklejanie samochodów firmowych i prywatnych, wrapping, carwrap, oklejanie samochodów rajdowych, oklejanie limuzyny, mercedesa, audi, jaguar, porsche
oklejanie samochodów dostawczych i flot pojazdów, wrapping, carwraping, oklejanie samochodów, oklejanie aut

Reklama na pojazdach, dlaczego warto oklejać samochód w firmie.

 

Indywidualny i atrakcyjny graficznie projekt oklejania firmowego samochodu przykuwa uwagę otoczenia zawsze tam gdzie obecnie się znajduje – biorąc pod uwagę jej mobilność i wszędobylstwo, łatwo przekalkulować, że jest to jedna tańszych form reklamy, nawet jeśli koszt oklejenia całego samochodu w pełni drukowaną grafiką może wydawać się wysoki to najczęściej jest to suma i tak mniejsza niż miesiąc emisji reklamy na nośniku przy ruchliwej drodze.

Rozmiar pojazdu nie stanowi dla nas problemu, oklejamy zarówno małe samochody jak i potężne ciężarówki i TIRy. Dysponujemy własną halą warsztatową, która posiada odpowiednie warunki do wyklejania pojazdów.

Przygotowujemy projekty oklejenia samochodu dowolnej marki i wielkości. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie przygotować i wykonać oklejenie floty pojazdów.
Projekt jest zawsze przedstawiany do akceptacji przez Klienta i dopracowywany w każdym szczególe, zgodnie z sugestiami.

Oklejanie samochodów folią, Oklejanie flot samochodowych, reklama na pojazdach, reklama na aucie, oklejanie samochodów, obklejanie auta

Zadzwoń lub napisz – doradzimy i pomożemy Ci dobrać odpowiednią reklamę dla Twojej firmy.

Wypełnij krótki formularz, skontaktujemy się z Tobą by lepiej dopasować ofertę.