Kompleksowa realizacja ścieżek komunikacji w biurach i obiektach użyteczności publicznej.

Cena oklejenia ciężarówki lub autobusu ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest o wielu czynników, rodzaju folii, wielkości i struktury powierzchni.

Wyceń oklejanie!

Tablice PCV

Tablice dipond

Tablice szklane

Tablice ze stali nierdzewnej

Laminat drewniany

Czas realizacji zależy od stopnia skomplikowania i powierzchni, zawsze ustalany indywidualnie z Klientem, zazwyczaj od 1-7 dni roboczych.

Przygotowujemy precyzyjne oznakowanie centrów handlowych i obiektów użyteczności publicznej.

Dobre oznakowanie obiektów użyteczności publicznej to nie tylko wymogi prawne ale także klucz do ich prawidłowego funkcjonowania. Użytkownicy powinni w szybki i bezproblemowy sposób dotrzeć w porządane miejsce.

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie realizacji ścieżek komunikacji. Nasza firma zaprojektuje wyjątkowy, spójny i efektywny system ścieżek komunikacyjnych, który usprawni Państwa pracę.

 

Oznakowanie obiektów – systemy informacji wizualnej.

 

Znaki, piktogramy, strzałki kierunkowe, tablice informacyjne.

Nasi graficy przygotują dla Państwa nowoczesny i spersonalizowany projekt a najwyższa jakość wykonania i precyzyjny montaż pozwoli stworzyć system, który bez zarzutu będzie funkcjonował przez wiele lat.

Trwałe i estetyczne oznakowanie obiektów

 

Dzięki użyciu najnowszej technologii oraz wysokojakościowych materiałów, oznakowanie montowane przez naszą firmę zawsze spełnia wysokie wymagania estetyczne naszych klientów.

Małe oznakowanie

Tabliczki na drzwiach, znaki ppoż, bhp, znaki specjalne

Nasza firma dostarcza najwyższej jakości oznakowanie, zgodne z wszelkimi normami oraz w profesjonalny sposób realizuje ich montaż.

Chciałbyś oznakować lub okleić ciężarówkę, autobus lub inny duży pojazd? Zadzwoń!

Wypełnij krótki formularz, skontaktujemy się z Tobą by lepiej dopasować ofertę.