Oklejanie samochodów firmowych i prywatnych, oklejanie samochodów rajdowych, oklejanie limuzyny, mercedesa, audi, jaguar, porsche 

Ściąganie folii z samochodów, niezależnie od jej rodzaju. Szybko i fachowo.

Wycena jest ustalana indywidualnie dla każdego zlecenia.

Wyceń rozklejanie!

Termin zależy od stopnia skomplikowania wyklejania i jest ustalany indywidualnie.

Odklejanie folii z pojedynczych elementów (lusterka, dach) trwa 2-6 godzin, cały samochód możemy rozkleić w ok. 1-2 dni roboczych.

Chcesz usunąć folię z samochodu?

 

Jeżeli planujesz aplikację nowej reklamy, a na aucie wciąż jest stara grafika, możesz nam zlecić usunięcie starej folii, bez względu na to, czy pojazd został oklejony na całej powierzchni, czy jedynie w wybranych miejscach. Decydując się na usunięcie folii z auta u nas, masz gwarancję, że pojazd będzie świetnie przygotowany pod nową aplikację.

Jeśli folia była przyklejona na prawidłowo przygotowanej powierzchni, po jej usunięciu nie powinno być śladu. W przypadku, kiedy samochód był oklejony częściowo zawsze zostają odbarwienia na lakierze, gdyż był osłonięty przed działaniem słońca.

Oklejanie samochodów firmowych i prywatnych, wrapping, carwrap, oklejanie samochodów rajdowych, oklejanie limuzyny, mercedesa, audi, jaguar, porsche
Folia Carbon, folia oracal, oklejanie samochodów folią, wzornik kolorów oracal, arlon, m3

Usuwanie starych reklam z samochodów

 

Usuwanie folii z pojazdu to nie tylko jego rozklejenie a także czyszczenie pozostałych elementów nadwozia, odtłuszczanie blachy samochodu oraz w niektórych przypadkach szlifowanie lakieru.

Rozklejanie samochodu trwa od jednego do trzech dni roboczych w zależności od formatu naklejki. Termin i cena rozklejania ustalana jest indywidualnie z klientem.

Kiedy zalecane jest ściągnięcie folii z samochodu?

 

Folii nie trzeba wymieniać całej w przypadku stłuczki, przetarcia czy drobnego otarcia np. lusterka, zderzaka. Folię wymieniamy na danym elemencie, co znacznie zmniejsza koszt usługi.

Folia Carbon, folia oracal, oklejanie samochodów folią, wzornik kolorów oracal, arlon, m3

Zadzwoń lub napisz – pomożemy Ci dobrać odpowiedni rodzaj i kolor folii.

Wypełnij krótki formularz, skontaktujemy się z Tobą by lepiej dopasować ofertę.