Szyld podświetlany ledami kraków 

Reklama świetlna, produkujemy szyldy, kasetony i pylony podświetlane LED.

Cena podświetlanego kasetonu lub innej reklamy uzależniona jest od danego projektu, mały kaseton LED można zamówić już od 269 zł/szt

Wyceń kaseton!

Kasetony i plafony wykonane przy użyciu wysokogatunkowych materiałów; aluminium, stali, plexi, dibondy, foli i lamp LED. Gwarancja na każdy kaseton 1-2 lat.

Czas produkcji reklamy uzależniony jest od wielkości i stopnia skomplikowania projektu i ustalany jest indywidualnie, średnio ok. 7-14 dni

Kasetony reklamowe LED i plafony na ścianę.

 

Jedną z najczęściej stosowanych form reklamy są kasetony. Efektowny wygląd, prosta budowa oraz niska cena stanowią o jego popularności. Specjalizujemy się w produkcji kasetonów jednostronnych, dwustronnych, podświetlanych lub nie podświetlanych, oraz nietypowych na zamówienia indywidualne.

W nocy Kaseton świecący jest bardzo dobrze widoczny nawet z dużej odległości. Reklama mocowana jest prostopadle do ściany przy pomocy specjalnych uchwytów. Kasetony charakteryzują się mocną i trwałą konstrukcją pozwalającą na zastosowanie w każdych warunkach ekspozycji (elewacje, dachy budynków). W ofercie posiadamy również podświetlane menuboardy, wykorzystywane w obiektach gastronomicznych.

Podświetlany kaseton LED z logo firmy i czujnikiem światła.

 

Kaseton nie musi być szary i smutny. Może otrzymać dodatkową przestrzenność, wypukłe litery, charakter. Jeżeli nie macie Państwo koncepcji na swój kaseton, przygotujemy projekt graficzny w ramach całego zlecenia.

Na indywidualne zamówienia wykonujemy także kasetony okrągłe, kwadratowe, z zaokrąglonymi rogami  a także wielokątne w kształcie strzałki lub w innym, a także konstrukcje pod jego zamocowanie i czujnikiem czasowym lub zmierzchowych.

Zadzwoń, nasi pracownicy doradzą w projekcie, pomogą w podjęciu właściwych decyzji i przygotują indywidualną wycenę.

Wypełnij krótki formularz, skontaktujemy się z Tobą by lepiej dopasować ofertę.