oklejanie klasyków, Oklejanie samochodów firmowych i prywatnych, wrapping, carwrap, oklejanie samochodów rajdowych, oklejanie limuzyny, mercedesa, audi, jaguar, porsche

Zmiana koloru samochodu,  a także wnętrza, dachu czy lusterek

w ponad 20 kolorach folią mat i błysk.

Wycena ustalana indywidualnie do każdego zlecenia.

Oklejanie wybranych  pojedynczych elementów od 100 zł.

Wyceń oklejanie!

Wydruki na folii

+ 50 kolorów folii

Folia mat i błyska

Folia Carbon

Folia odblaskowa

Folia wylewana premium

Laminowanie wydruków

Wycinanie wzorów po obrysie

Gwarancja na folię i aplikację 1-5 lat.

Wzornik kolorów

Termin zależy od stopnia skomplikowania wyklejania i jest ustalany indywidualnie.

Oklejenie pojedynczych elementów (lusterka, dach) trwa 2-6 godzin, cały samochód możemy okleić w ok. 1-2 dni roboczych.

Znudził Ci się obecny kolor samochodu?

 

Zmiana koloru za pomocą foli jest świetną alternatywą do lakierowania. To rozwiązaniem dla miłośników Tuningu i sposób by zachować swój motocykl na długie lata w idealnym stanie. Z pozoru zwyczajna zmiana koloru to tak naprawdę najtańszy i najszybszy sposób na całkowite odświeżenie wyglądu pojazdu.

Oferujemy profesjonalną usługę oklejania foliami renomowanych producentów. Jeśli chcesz odmienić swój samochód, motocykl, skuter wodny, motorówkę czy inny pojazd lub przedmiot, jeśli chcesz usunąć jego niedoskonałości bez konieczności lakierowania, zapraszamy do współpracy.

oklejanie samochodów rajdowych, oklejanie limuzyny, mercedesa, audi, jaguar, porsche
oklejanie kewlarem, krabonem, oklejanie folią oklejanie deski rozdzielczej, oklejanie wnętrza auta, oklejanie pulpitu, listw, kierownicy

Oklejanie całego samochodu lub tylko wybranych elementów.

 

Przedmioty możemy okleić w całości, a także wybrane elementy jak maska, dach, lusterka czy elementy wnętrza. W celu idealnej aplikacji przed nałożeniem folii demontujemy detale takie jak klamki, lusterka, dysze spryskiwaczy czy anteny.

Jak to działa, wybierasz interesujący Cię kolor z szerokiego wzornika próbek folii różnych producentów. Po uzgodnieniu wszystkich warunków oraz terminu zostawiasz nam swój motocykl. Następnie nasi mechanicy zabierają się za demontaż Twojej maszyny, dzięki czemu idealnie wykańczamy folią wszystkie krawędzie i przetłoczenia.

Do każdego zlecenia przygotowujemy wizualizację oklejenia gratis!

 

Posiadamy doświadczony i wykwalifikowany zespół projektowy wyspecjalizowany w kreacjach grafiki samochodowej. Pomożemy Ci dobrać kolor tak by finalnie oklejony samochód był nietylko piękny ale także praktyczny.

Przy pracach koncepcyjnych korzystamy z ogromnych źródeł wysokiej jakości profesjonalnych zdjęć i podkładów graficznych – co gwarantuje najwyższą jakość gotowej realizacji.

Oklejanie samochodów, zmiana koloru samochodu, auta, wrapping, ca rwrapping, oklejanie samochodów, oklejanie aut

Zadzwoń lub napisz – pomożemy Ci dobrać odpowiedni rodzaj i kolor folii.

Wypełnij krótki formularz, skontaktujemy się z Tobą by lepiej dopasować ofertę.