Przejdź do treści

Oklejamy floty pojazdów

Oferta skierowana do firm posiadających flotę samochodów, którym zależy na spójnym wizerunku firmy i doceniają wielki potencjał, jaki daje oklejanie samochodów służbowych.

Reklama na samochodach dzięki swojej mobilności to jeden z najskuteczniejszych nośników reklamy, pozwalający dotrzeć do szerokiej grupy klientów.  Dzięki naszemu doświadczeniu w oklejaniu samochodów i grafice, możemy sprawnie wykleić skuteczną reklamę na dużej ilości aut i pojazdów.

Reklama na pojazdach, dlaczego warto oklejać samochód w firmie.

Indywidualny i atrakcyjny graficznie projekt oklejania firmowego samochodu przykuwa uwagę otoczenia zawsze tamgdzie obecnie się znajduje – biorąc pod uwagę jej mobilność i wszędobylstwo, łatwo przekalkulować, że jest to jedna tańszych form reklamy, nawet jeśli koszt oklejenia całego samochodu w pełni drukowaną grafiką może wydawać się wysoki to najczęściej jest to suma i tak mniejsza niż miesiąc emisji reklamy na nośniku przy ruchliwej drodze.

Rozmiar pojazdu nie stanowi dla nas problemu, oklejamy zarówno małe samochody jak i potężne ciężarówki i TIRy. Dysponujemy własną halą warsztatową, która posiada odpowiednie warunki do wyklejania pojazdów.

Przygotowujemy projekty oklejenia samochodu dowolnej marki i wielkości. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie przygotować i wykonać oklejenie floty pojazdów.
Projekt jest zawsze przedstawiany do akceptacji przez Klienta i dopracowywany w każdym szczególe, zgodnie z sugestiami.

Czas realizacji:

2-6 dni robocze

Koszt ustalany indywidualnie, od 300 zł netto

Zadzwoń

+48 507 080 998

Napisz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

biuro@oklejanie.info

Wyceń swój projekt

Wypełnij szybki formularz
– skontaktujemy się z Tobą!