Przejdź do treści

Oklejamy motocykle, skutery, quady, łodzie i inne duże i małe pojazdy.

A Ty co chciałbyś okleić ?

Oklejanie motocykli jest alternatywą do drogiego lakierowania. To sposób by zachować swój motocykl, skuter czy quada na długie lata w idealnym stanie.

Oklej swój motocykl!

Oferujemy profesjonalną usługę oklejania foliami termoplastycznymi 3D. Folia pomaga usunąć niedoskonałości bez konieczności lakierowania, zapraszamy do współpracy.Jeśli chcesz odmienić swój samochód, motocykl, skuter wodny, motorówkę czy inny pojazd lub przedmiot.

Przedmioty możemy okleić w całości, a także wybrane elementy jak maska, dach, lusterka czy elementy wnętrza. Aplikacja folii: W celu idealnej aplikacji przed nałożeniem folii demontujemy detale takie jak klamki, lusterka, dysze spryskiwaczy czy anteny.

Oklejanie quadów i pojazdów rajdowych.

Wybierasz interesujący Cię kolor z szerokiego wzornika próbek folii różnych producentów. Po uzgodnieniu wszystkich warunków oraz terminu zostawiasz nam swój motocykl. Następnie nasi mechanicy zabierają się za demontaż i czyszczenie Twojej maszyny, dzięki temu mamy pewność że folia będzie doskonale pokrywać gładkie podłoże, krawędzie i przetłoczenia.

Poza zmianą koloru motocykla możesz również wybrać jego oklejenie w wybrany motyw graficzny. Po kilku dniach możesz cieszyć się sprzętem, który po zmianie koloru wygląda tak, jakby dopiero co wyjechało z salonu.

Oklejanie skuterów i innych jednośladów.

Chciałbyś okleić swój skuter, a może flotę skuterów do firmy, folie przez nas stosowane są pełni usuwalne i powrót do oryginału jest bezproblemowy, tak więc kiedy kolor Ci się znudzi albo będziesz chciał sprzedać maszynę nie będzie z tym problemu.

Folie są odporne na warunki atmosferyczne oraz chemię samochodową. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii dotychczasowych realizacji dostępnych kolorów folii, także ochronnych. Udzielamy 1-2 lat gwarancji na aplikacje foli.

Czas realizacji:

2-14 dni roboczych

Koszt oklejania ustalany jest indywidualnie,

poszczególne elementy oklejamy od 100 zł netto w zależności od stopnia skomplikowania i rodzaju folii

Zadzwoń

+48 507 080 998

Napisz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

biuro@oklejanie.info

Wyceń swój projekt

Wypełnij szybki formularz
– skontaktujemy się z Tobą!