Przejdź do treści

Kasetony reklamowe

Produkujemy kasetony i szyldy podświetlane LED

Potrzebujesz projekt graficzny?

Wyślij nam wytyczne – stworzymy go za Ciebie, już od 99zł

Oznakowanie firm

Kasetony reklamowe LED i plafony na ścianę.

Jedną z najczęściej stosowanych form reklamy są kasetony. Efektowny wygląd, prosta budowa oraz niska cena stanowią o jego popularności. Specjalizujemy się w produkcji kasetonów jednostronnych, dwustronnych, podświetlanych lub nie podświetlanych, oraz nietypowych na zamówienia indywidualne.

W nocy Kaseton świecący jest bardzo dobrze widoczny nawet z dużej odległości. Reklama mocowana jest prostopadle do ściany przy pomocy specjalnych uchwytów. Kasetony charakteryzują się mocną i trwałą konstrukcją pozwalającą na zastosowanie w każdych warunkach ekspozycji (elewacje, dachy budynków). W ofercie posiadamy również podświetlane menuboardy, wykorzystywane w obiektach gastronomicznych.

Podświetlany kaseton LED z logo firmy i czujnikiem światła.

Kaseton nie musi być szary i smutny. Może otrzymać dodatkową przestrzenność, wypukłe litery, charakter. Jeżeli nie macie Państwo koncepcji na swój kaseton, przygotujemy projekt graficzny w ramach całego zlecenia.

Na indywidualne zamówienia wykonujemy także kasetony okrągłe, kwadratowe, z zaokrąglonymi rogami a także wielokątne w kształcie strzałki lub w innym, a także konstrukcje pod jego zamocowanie i czujnikiem czasowym lub zmierzchowych.

Czas realizacji:

7-14 dni robocze

Montaż kasetonów trwa od 2 do 6 godzin

Koszt ustalany indywidualnie, od 350 netto

Zadzwoń

+48 507 080 998

Napisz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

biuro@oklejanie.info

Wyceń swój projekt

Wypełnij szybki formularz
– skontaktujemy się z Tobą!