Przejdź do treści

Podświetlane litery i logotypy 3D

Potrzebujesz projekt graficzny?

Wyślij nam wytyczne – stworzymy go za Ciebie, już od 99zł

Oznakowanie firm

Podświetlane litery przestrzenne wykonujemy na indywidualne zamówienia według dostarczonych wytycznych lub gotowych projektów wykonawczych w wielu wariantach i wymiarach.

Litery nieświecące, mogą być wykonane z tych samych materiałów co świecące, bez użycia źródeł światła, lub w wersji tańszej ze styroduru lub MDF-u (do wewnątrz)

Litery blokowe świecące – poświetlane neonami lub diodami led. Litery mogą być wykonane w dowolnej konfiguracji: plexi-plexi, plexi-PCV, plexi-aluminium, aluminium-aluminium. Również sposób świecenia może być dowolny: litery świecące frontem, bokiem, tyłem, lub w dowolnych zestawieniach.

Litery i znaki wielkogabarytowe wykonujemy w technice „elastycznego lica”. Bok litery stanowi specjalny profil do napinania winylu, natomiast front jest winylowy, zadrukowany, bądź wyklejony folią do podświetleń.

Indywidualnie dobrana wielkość i grubość liter.

Litery i logo przestrzenne oraz znaki przestrzenne niepodświetlane, najczęściej nazywane też jako logo i litery 3D, to jedna z naszych najciekawszych ofert do zastosowań zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Jest to tylko część możliwości i w żaden sposób nie wyczerpuje tematu, gdyż każde zlecenie traktowane jest indywidualnie.
Działamy na terenie całego kraju.

Litery i tablice na dystansach

Metalowe litery zamontowane na dystansach sprawiają wrażenie przestrzenności, jakby odchodziły od podłoża, do którego są przymocowane dodatkowa mogą zostać podświetlone. Korzystamy z dystansów, stalowych, szczotkowanych gładkich, aluminiowych lub ocynkowanych.

Zamawiając u nas litery na dystansach nie musisz się martwić o to czy takie mocowanie udźwignie litery oraz jaką wielkość dystansów dobrać.

Czas realizacji:

Produkcja nazwy składającej się z ok. 6 znaków wraz z montażem trwa zazwyczaj od 4 do 8 dni roboczych.

Koszt ustalany indywidualnie, od 100 netto

Zadzwoń

+48 507 080 998

Napisz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

biuro@oklejanie.info

Wyceń swój projekt

Wypełnij szybki formularz
– skontaktujemy się z Tobą!